Klub

Členství v klubu umožňuje volný vstup na výstavy a přednášky galerie. Při nákupu publikací z produkce galerie obdrží členové 20% slevu. Klubové příspěvky 700 Kč (zahrnuje zasílání pozvánek a programů poštou), 350 Kč (bez zasílání pozvánek). Možnost půjčovat si – a to i absenčně, tj. domů – knihy z galerijní knihovny.

Museum café

Kavárna je jakýmsi srdcem galerie: odehrávají se tu vernisáže, každou středu zde probíhají přednášky, vedle občerstvení za bezkonkurenční ceny tu návštěvník najde i čítárnu nebo malý výstavní prostor zaměřený na současnou ilustraci. Z provozních důvodů je bohužel přístupná jen návštěvníkům galerie a členům galerijního klubu.

 

foto
Museum café -
img
Museum café -
img
Museum café -
img
Museum café -
img
Museum café -
img
Museum café -

Animační programy pro školy

Galerie nabízí školám doprovodné programy, které žákům interaktivní formou zprostředkovávají právě probíhající výstavy. Vhodné jako doplněk výuky. Kontakt: veronika.lochmanova@gavu.cz  .

foto
Animační programy pro školy -
img
Animační programy pro školy -
img
Animační programy pro školy -
img
Animační programy pro školy -

Knihovna

V bohaté knihovně GAVU Cheb je čtenářům k dispozici literatura z dějin umění a architektury a aktuální čísla všech docházejících časopisů. Knihy si můžete zapůjčit prezenčně do čítárny v museum café, pro členy klubu jsou k dispozici i absenčně. Knihovna nemá žádnou pevnou otvírací dobu a návštěvu si je třeba předem domluvit +420 354 422 450, jiri.gordon@gavu.cz 

Čítárna

V polici s knihami a časopisy v museum café najdete malý výběr z bohatých knhovních fondů galerie, které vám mohou jak zpestřit návštěvu kavárny, tak i umožnit hlubší studium dějin umění a architektury. Další knihy si je možno do čítárny vypůjčit přímo z knihovny (viz výše), návštěvu si však musíte dopředu domluvit +420 354 422 450, jiri.gordon@gavu.cz 


Kontakt

Galerie výtvarného umění v Chebu
příspěvková organizace Karlovarského kraje
náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 16
350 02 Cheb

telefon: +420 354 422 450
fax: +420 354 422 163
e-mail: info@gavu.cz

Links

Retromuseum

Program červenec - září 2024 CZ / EN


Facebook

Facebook.com

Zřizovatel

www.kr-karlovarsky.cz

Celoroční výstavní program je
podpořen z grantových programů
MK ČR a Města Cheb

Ministerstvo kultury

 

Město Cheb

© Copyright GAVU Cheb 2015